Uroczyste nabożeństwo na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Będziesz tedy miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej siły swojej. Niechaj słowa te, które Ja ci dziś nakazuję, będą w twoim sercu. Będziesz je wpajał w twoich synów i będziesz o nich mówił, przebywając w swoim domu, idąc drogą, kładąc się i wstając. 5 Mż 6,5-9

            6 września 2020 w 13. po Trójcy Świętej nabożeństwem z liturgią młodzieżową rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W nabożeństwie licznie brały udział nasze pociechy oraz młodzież ze swoimi rodzicami i dziadkami. Ks. proboszcz Kornel Undas szczególnie serdecznie przywitał i przedstawił tegorocznych konfirmantów oraz pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swą przygodę szkolną. Nasi milusińscy zostali obdarowani drobnymi upominkami. Ksiądz proboszcz życzył wszystkim uczniom wiele sukcesów i zadowolenia udzielając im błogosławieństwa. Niech każde dziecko w swojej rodzinie zazna wiele bezgranicznej, wiernej i cierpliwej miłości, utulenia oraz zrozumienia. Jednocześnie niech zapamięta, że od tej ziemskiej miłości wielokrotnie bezgraniczna, bezwarunkowa i cierpliwsza jest miłość Boża.

Nabożeństwo z liturgią młodzieżową jest dynamiczne i pełne ekspresji. Na zakończenie zaśpiewaliśmy pieśń zboru „Zwiąż, Panie, razem nas…..”

                                                                                                                      I.M-K

 

  • Uroczyste nabożeństwo na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
  • Uroczyste nabożeństwo na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
  • Uroczyste nabożeństwo na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
Parafia Ewangelicko - Augsburska w Mikołowie. plac ks. Jana Karpeckiego 1, 43-190 Mikołów.
tel/fax. (0-32) 226 - 20 - 32 e-mail: mikolow@luteranie.pl